ÜCRETSİZ WİFİ (KABLOSUZ İNTERNET) NOKTALARI

Belediyemizce Cumhuriyet Meydanı ve Köy Garajı olmak üzere iki noktada vatandaşlarımıza ücretsiz İnternet hizmeti verilmeye başlandı.

PERTEK BELEDİYESİ

YöneTT WiFi BAĞLANTI KILAVUZU

 

İstemci cihazın WiFi listesinde  Pertek Belediyesi kablosuz bağlantı ismini seçerek bağlantı kurar. Bağlantı kurulduktan sonra karşınıza Oturum Aç ekranı gelecektir.

Eğer sisteme ilk defa bağlanılıyorsa bir defaya mahsus sisteme kayıt olunması gerekmektedir. Bunun için Yeni Kullanıcı düğmesine basılır.

 

 

 

 

 

                                                                                                               

Açılan ekranda SMS ile doğrulama yapılabilmesi için GSM telefon numaranız, kendinize ait kullanacağınız şifreniz ve Kullanıcı Sözleşmesi (kullanım için mecburi) onay kutuları doldurulmalıdır.(Şifre en az 8 en fazla 16 karakterden oluşmalı ve büyük harf, küçük harf, rakam  veya karakterden en az üçüne sahip olmalıdır.)

 

 

 

 

Gerekli bilgiler doldurulup Kullanıcı Oluştur düğmesine basıldıktan sonra cep telefonunuza doğrulama SMS’i gönderilecektir. Gelen ekrana doğrulama şifresini girerek Devam düğmesine basılarak kayıt işlemi tamamlanır.

 

Şifrenin ulaşmaması durumunda Tekrar Gönder düğmesi ile yeni SMS gönderimi sağlanır.

 

 

 

 

SMS doğrulaması başarıyla tamamlandıktan sonra Kayıtlı Kullanıcı Giriş düğmesi seçilerek Giriş ekranına geçilir.

 

 

 

 

 

 

Gerekli alanlar doldurularak Giriş düğmesine basılır ve işlem tamamlanır. Eğer kayıt esnasında belirttiğiniz şifreyi unutursanız veya değiştirmek isterseniz Şifremi Unuttum seçeneği ile tekrar SMS doğrulama yaparak yeni şifre alabilirsiniz.

 

 

 

 

                                                                                        

Önemli Not:

· iOS cihazlar kendi Captive Portal ekranını açtıkları için Beni Hatırla seçeneği çalışmamaktadır.

· Android cihazlar (eski sürüm işletim sistemine sahip) oturum açma ekranından önce varsayılan sayfayı açmayı çalıştığı için sorun yaşanabilmektedir. Böyle durumlarda pertekbelediyesi.yonettwifi.com.tr adreslerine elle giriş yapılabilir.

· Herhangi bir işlem yapılmadığı veya 2 saat süre ile WiFi bağlantı kullanılmadığı durumlarda sistemden otomatik olarak çıkış yapılır. Bağlantı için tekrar giriş yapılması gerekmektedir.

YENİ VİDEOLAR

Pertek Belediyesi | Tunceli

Pertek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Pertek Belediyesi

İstiklal Mahallesi Atatürk Caddesi No: 27
62500 Pertek /

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.