Pertek'te Gençler Sanat İle Buluştu

23 Mayıs 2019 15:49 Pertek Belediyesi 3061

İlçemizde gerçekleştirilen "Gençler Sanat İle Buluşuyor" etkinliği çerçevesinde tuval çalışmaları ve müzik dinletisi yapıldı.

           İlçemizde düzenlenen "Gençler Sanat İle Buluşuyor" etkinliğine Hülya YÜCEL ile Güzelliğin Çoğaltılması Grubu, Sanatçıların kendi tablolarının bulunduğu Karma Sergi ve türküleri ile Sanatçı Nurgül ATEŞ katıldı.

           İlçedeki genç ve çocuklarımızın interaktif olarak katıldığı etkinliğimizde, tuval çalışmalarını birlikte yapan misafirlerimiz ve değerli sanatçılarımız, yaptıkları tabloları belediyemize hediye ettiler.

            Güzelliğin çoğaltılması grubu adına açıklama yapan Hülya Yücel 'Gençlerle,çocuklarla rengi, fırçayı, deseni paylaşmak için geldik. Çok güzel karşılandık, çok mutlu olduk. Türkiye'nin aydınlık yüzü Tunceli'nin Pertek ilçesindeyiz, Başkanımıza çok teşşekür ediyoruz. Bu organizasyonda emeği geçen herkese şükranlarımızı sunuyoruz' dedi

           Etkinlik Nurgül ATEŞ ve Seher KONT ERDOĞAN'IN türküleri ile son buldu.

YENİ GALERİLER

Pertek Belediyesi | Tunceli

Pertek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Pertek Belediyesi

İstiklal Mahallesi Atatürk Caddesi No: 27
62500 Pertek /

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.