İLÇEMİZDE ÜCRETSİZ İNTERNET ERİŞİM NOKTALARI KURULDU

13 Nisan 2022 15:07 Pertek Belediyesi 1188

Belediyemizce İlçemizde yaşayan vatandaşlarımızın ücretsiz bir şekilde internete erişimlerini sağlayabilmek için iki noktada "Ücretsiz İnternet Erişim Noktaları" kuruldu.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarına devam eden Pertek Belediyemiz tarafından ilçedeki vatandaşlara ücretsiz internet hizmeti sunabilmek amacıyla ilçe sınırları içinde bulunan belirli noktalara Wi-Fi cihazı yerleştirdi.

İlçe genelinde belirli noktalara kurulmuş internet altyapısıyla Cumhuriyet Meydanı ve Köy Garajı olmak üzere 2 farklı noktada ücretsiz Wi-Fi hizmeti vermeye başlayan Pertek Belediyemiz ilerleyen zamanlarda hizmet ağını geliştirmeyi hedefliyor.

Konuyla ilgili konuşan Pertek Belediye Başkanı Ruhan ALAN, "Vatandaşlarımızın yaşam kalitesini arttırmak, ülke ve dünya gündemini güvenli ve ücretsiz olarak takip edebilmelerini sağlamak amacıyla kentimiz genelinde ücretsiz internet noktaları oluşturduk. Çağımızda birçok konuda bilgilenmek amacıyla kullanılan interneti Pertek'imize ücretsiz ve güvenli olarak sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 2 farklı noktada vermeye başladığımız Wi-Fi hizmet ağını ilerleyen zamanlarda daha da genişleterek Pertek Belediyesi olarak her zaman yeniliklere öncü olmak amacıyla adım atmaya devam edeceğiz" dedi.

YENİ GALERİLER

Pertek Belediyesi | Tunceli

Pertek Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Pertek Belediyesi

İstiklal Mahallesi Atatürk Caddesi No: 27
62500 Pertek /

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.