BELEDİYEMİZ BAŞKANLIĞIMIZDAN BİLDİRİLMİŞTİR
![BELEDİYEMİZ BAŞKANLIĞIMIZDAN BİLDİRİLMİŞTİR](/dosya/haber/730x411/belediye-baskanligimizdan-bildirilmistir.jpg)
Belediyemiz Başkanlığından Bildirilmiştir.
Başkanlık Makamının 16.04.2024 gün ve 5043 sayılı oluru ile kurum içerisinde oluşturulan inceleme komisyonu ve alanında uzman kişilerin görüş ve önerileri dikkate alınarak 31 Mart 2019 - 01 Nisan 2024 tarihleri arasındaki tüm işlemler ön rapor hazırlanmak üzere incelenmeye başlanmıştır.
Hazırlanacak rapor Belediyemizce halkımıza duyurulacaktır.
Recai VURAL
Pertek Belediye Başkanı